Grafika
   V modernom svete sa na každom kroku stretávame s prácou grafikou. V práci aj v súkromí sa Vám do rúk určite dostali oku lahodiace vizitky, pozvánky, kalendáriky, pohladnice, blahoželania, katalógy, letáky... Nezatúžili ste niekedy mať vlastné prezentačné grafiky? Či už ako upomienku na Vašu firmu alebo ako potešenie pre príbuzných a známých... Napíšte nám Vaše predstavy, radi Vám vyhovieme.
Firemná identita

   Ponúkame Vám grafický návrh firemného logotypu, ktorý tvorí vizuálny štýl každej firmy a pôsobí ako veľmi dôležitý faktor pri oslovení zázkaníka

   Základom každej firmy je logo, značka, ktorá v grafickej skratke vypovedá o zmysle a náplni Vašej činnosti. Kvalitné firemné logo môže rovnako vyjadriť profesionalitu, solídnosť alebo tradíciu firmy.

   Firemná identita je tvorená predovšetkým súborom pravidiel určujúcich jeho užitie v tlačivách merkantilných (vizitky, dopisné papiere, obálky, atd.) aj reklamných (letáky, katalógy, prospekty či inzercia). Tieto pravidlá firemného štýlu bývajú obsiahnuté v grafickom manuály.

Reklamné bannery

   Vyrobíme Vám grafické (statické či animované) reklamné bannery pre Vašu úspešnú prezentáciu na internete.

Ostatné grafické práce

   Podľa Vašej žiadosti Vám navrhneme pohľadnice, kalendáre, blahoželania (vianočné, novoročné a iné), obaly, design internetových prezentácií...

   Skenovanie fotiek, negatívov a iných obrázkových predlôh. Ich následná grafická úprava a vytvorenie Vašeho vlastného fotoCD.